----------------------------------------------------
----------------------------------------------------
----------------------------------------------------
----------------------------------------------------
----------------------------------------------------
----------------------------------------------------
----------------------------------------------------
----------------------------------------------------
----------------------------------------------------
----------------------------------------------------
 
Produkty
 
PARACETAMOL FARMINA 50 mg  
ZOBACZ BLISTER

PARACETAMOL FARMINA

Paracetamolum

50 mg

czopki

 

LEK PRZECIWBÓLOWY I PRZECIWGORĄCZKOWY DLA NIEMOWLĄT

10 czopków.

 

1 czopek zawiera substancję czynną: 50 mg paracetamolu.

 

Wskazania: ból różnego pochodzenia np. bolesne ząbkowanie, po szczepieniach, objawowe leczenie stanów grypopodobnych i przeziębienia, gorączka.

 

Dawkowanie i sposób stosowania: lek przeznaczony do podawania doodbytniczego u niemowląt (dzieci poniżej 1 roku życia). U niemowląt w wieku poniżej 3 miesięcy stosować tylko na zlecenie lekarza. Nie przekraczać dawki jednorazowej 10 mg na kilogram masy ciała dziecka. Można podawać 1 czopek trzy razy na dobę. Stosować nie częściej niż co 4 godziny. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią po 3 dniach, należy skontaktować się z lekarzem.

 

Uwaga: nie należy stosować innych leków zawierających paracetamol.

 

Lek wydawany bez recepty. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu, chronić od światła. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.

 

Pozwolenie nr R/2654

 

 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Grupa Zobacz wszystkie
Klasyfikacja ATC Zobacz wszystkie
Zobacz legendę
Postać Zobacz wszystkie
 
 
   
 
Wpisz szukane słowo:
  ACNEX
  CZOPKI
  Mediderm
  Supermaści
  Preparaty dla kobiet
  Seria RÓŻOWA
  Apteczka Babuni
  Seria NIEBIESKA
  Spirytusy
  Leki RX
Szukaj według
Jaki produkt Farminy ostatnio kupiles?
Wasze opinie
Opinie klientów